Skip to main content

Reklama w internecie niesie ze sobą pozytywne następstwo przyciągnięcia większej liczby klientów – i takie właśnie efekty są zawsze mile widziane, a już w ogóle wtedy, gdy cały projekt jest indywidualny i odpowiada szczególnym wymaganiom. Dzięki temu można w pełni zrealizować plany rozgłosu o firmie, a co najważniejsze: przedstawić ją ogromnej liczbie osób, które zajrzą na wybraną witrynę internetową i skupią się na tym, co jest na niej interesującego. Wizytówka Google musi być zatem w pełni dopracowana pod każdym względem, aby zawsze mogła zostać odnaleziona przy właściwych kombinacjach.

Drobiazgi widoczne jak na dłoni

Wirtualny spacer Google to jedna z form reklamy, która z powodzeniem weszła do codziennego używania. Jeśli szukamy lokalnie firmy lub usługi czy produktu – to charakterystycznie zwiększymy zainteresowanie, kiedy dodamy do strony coś, co przyciągnie uwagę. Wirtualna przechadzka po danej lokalizacji jest zatem wybornym otwarciem się dla Klientów, którzy będą mogli w każdym czasie zobaczyć wnętrze firmy. A wszystko to jest zapewnione dzięki wysokiej jakości zdjęciom sferycznym 360 stopni, które wykonujemy z największą starannością i w oparciu o wysokiej klasy sprzęt. Technologia Street View jest Naszą codziennością i dokładamy wszystkiego, aby Państwa firma mogła mieć perfekcyjną reklamę na kształt wirtualnej wycieczki.

Mistrzowskie dopracowanie

Wizytówka firmy w Google jest standardem jeśli chcą Państwo zadbać o własną działalność. Dlatego też Nasza kompetentna wiedza o mapach Google i Street View jest na najwyższym szczeblu. Będziemy mogli zrobić dla Państwa zdjęcia a także swoiście przygotować spacer wirtualny do wizytówek Google. Każdy użytkownik smartfonu, telefonu, komputera bezproblemowo będzie mógł podejrzeć wybraną lokalizację bez jakichkolwiek przeszkód – a to gwarantuje, że klienci szybko będą mogli podejrzeć jak realnie wygląda dany typ przedsiębiorstwa, którym akurat się zaciekawili.

Firma w Google

Możliwość obejrzenia firmy od wewnątrz jest oryginalną formą zaprezentowania się Klientom, a także bycia z nimi na zupełnie szczerej drodze. My tworzymy zdjęcia, kompletujemy całość w daną realizację, a Państwo mogą spokojnie działać mając profesjonalną wizytówkę w sieci. Wystarczy, że Klient wpisze nazwę Państwa firmy w Google i już po chwili ma dostęp do przejścia się po niej przy pomocy wirtualnego spaceru Street View. Takie rezultaty są zawsze tworzone względem sprecyzowanych oczekiwań, a następnie umieszczane w Mapach Google, wizytówce Google Moja Firma, a także w wynikach wyszukiwania.

Leave a Reply