Skip to main content

„Domy inteligenty”, czyli budynki i lokale mieszkalne z pełną automatyką, cieszą się coraz większą popularnością. Przekonaj się, że instalacja typu inteligentny dom to nie tylko luksus, ale i sposób na oszczędność czasu i pieniędzy!

Zapomnij o powtarzalnych czynnościach, zaoszczędź czas!

Inteligentny dom pozwoli Ci na zaoszczędzie od kilku do nawet kilkudziesięciu minut, które dziennie poświęcasz na wykonywanie z pozoru błahych czynności. Instalacja inteligentnych rolet na przykład, odciąży Cię od konieczności wieczornego biegania od okna do okna w celu ich zasunięcia. Dzięki automatyce, opuszczenie rolet będzie wymagało od Ciebie jedynie kliknięcia odpowiedniego przycisku na pilocie! Ww właściwie przygotowanej instalacja będziesz mógł również ten proces całkowicie zautomatyzować np. ustawić, by rolety opuszczały się same po określonej godzinie.

Tak samo automatycznie możesz podlewać ogródek, wyłączać sprzęty RTV, otwierać okna, uruchamiać zmywarkę czy pralkę… Wyobraź sobie życie bez tych wszystkich żmudnych czynności. Jak wiele czasu dla siebie zaoszczędzisz i na co go wykorzystasz?

Oszczędzaj na inteligentnym sterowaniu domem!

Instalacja inteligentnego domu umożlwi Ci także znaczne obniżenie niektórych rachunków. System wyłączy za Ciebie niepotrzebnie świecące się w opuszczonych pomieszczeniach światła, zakręci wodę, którą odkręcą dzieci w kranie, jak również zmniejszy temperaturę ogrzewania w cieplejsze dni. Choćbyś nie wiem jak pilnował takich rzeczy, nie jesteś w stanie zająć się nimi wszystkimi. Inteligentny dom jest.

Pozwala on nawet na zdalne sterowanie domem (online lub w specjalnej aplikacji) i np. uruchomienie wcześniej wyłączonego ogrzewania pod Twoją nieobecność tak, aby uzyskać odpowiedni komfort cieplny na czas Twojego przyjazdu. System oferuje też wiele innych opcji zdalnego sterowania.

„Domy inteligenty” to nie fanaberia, a realny sposób na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy. Nie wierzysz? Przekonaj się sam.

Leave a Reply