Skip to main content

Remont domu to często nie mała inwestycja, dlatego mimo, że wiele osób marzy o tym aby doprowadzić swój dom do dawnej świetności, wciąż nie mogą sobie na to pozwolić. Kolejnym czynnikiem, który bardzo często powstrzymuje osoby przed rozpoczęciem remontu jest to, że ciężko jest obecnie znaleźć wykwalifikowaną ekipę remontową, która zna się na swoim fachu. Problem dodatkowo się pogłębia, gdy dom jest zbudowany z drewna, ponieważ zatrudnienie ekipy budowlanej to jedno, ale znalezienie profesjonalnej firmy, która zajmuje się renowacją drewna to zupełnie inna i znacznie bardziej wymagająca sprawa. Zanim jednak pogrążysz się w smutku, przeczytaj do końca, ponieważ mamy dla Ciebie rozwiązanie.

Jesteśmy firmą, która zajmuje się renowacją drewnianych domów. Mamy ponad dwunastoletnie doświadczenie, dzięki czemu doskonale wiemy w jaki sposób wykonywać pracę, aby nawet najbardziej wymagający klienci byli zadowoleni z naszych usług. Codziennie staramy się ulepszyć naszą pracę, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że najlepszą reklamą są zadowoleni klienci, którzy decydują się polecić nas swoim znajomym.

Usługi
Choć sodowanie drewna niewątpliwie jest naszym konikiem to w naszej ofercie znajduje się również pełna renowacja domów drewnianych a w tym między innymi: piaskowanie, renowacje tarasów a nawet elewacji. Podejmujemy się także odnowienia kościołów, obiektów zabytkowych a nawet pomników.

Teren działania
Jeśli zastanawiasz się nad tym, czy będziemy w stanie dojechać również do Ciebie, mamy dobrą wiadomość. Działamy na terenie całej Polski od Przemyśla poprzez Gdańsk aż po Zakopane. Jak widzisz jesteśmy mobilną firmą, zatem w razie potrzeby dotrzemy nawet na drugi koniec kraju. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami, odezwij się do nas a my z największą przyjemnością pomożemy Ci przywrócić piękno twojego domu.

Leave a Reply