Skip to main content

Oferujemy worki zamykane z paskiem klejącym – worki typu koperta z folii PP wykonane z wysoko-przezroczystego tworzywa o grubości 0,02-0,04 mm. Skutecznie zabezpieczają przedmioty przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak wilgoć, kurz, uszkodzenia mechaniczne mogącymi pojawić się w trakcie przechowywania i transportu. Nasze opakowania foliowe posiadają bardzo szerokie zastosowanie i wyróżniają się wysoką jakością wykonania oraz przystępnymi cenami!

Materiał
Worki wykonujemy z wysokiej jakości folii polipropylenowej – PP, która wyróżnia się bardzo dobrymi parametrami technicznymi. To jeden z najczęściej używanych typów folii w branży opakowaniowej, który jest estetyczny, wytrzymały i odporny na działanie czynników takich jak woda, tłuszcze.

Nasze worki typu koperta z folii PP wykonujemy w grubościach 0,02-0,04 mm. Są to worki zamykane z pakiem klejącym zapewniającym szybkie i trwałe zamknięcie.

Głównymi zaletami folii PP są:
• mały ciężar właściwy
• wysoka transparentność
• bardzo dobra trwałość
• odpowiednia sztywność
• wysoka odporność na wodę i tłuszcze
• możliwość recyklingu

Przeznaczenie
Oferowane przez naszą firmę worki zamykane z paskiem klejącym posiadają bardzo szerokie zastosowanie. Używane są między innymi do pakowania artykułów higienicznych, kosmetycznych, chemicznych, biżuterii, akcesoriów, zabawek.

Nasze worki typu koperta z folii PP mogą być również używane w branży spożywczej – są dopuszczone do kontaktu z żywnością i posiadają odpowiednie atesty.

Najwyższa jakość od firmy SakFol
Nasza firma SakFol posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji opakowań foliowych – wykorzystujemy najwyższej jakości tworzywa sztuczne i posiadamy szeroki asortyment worków o bogatym zastosowaniu. Naszym głównym celem jest całkowite zadowolenie klienta dzięki profesjonalnej obsłudze, indywidualnemu dopasowaniu oferty oraz konkurencyjnym cenom.

W razie dodatkowych pytań dotyczących naszego asortymentu jesteśmy całkowicie do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do wybrania naszych opakowań foliowych SakFol!

Leave a Reply