Brak zdjęcia

Klawiatura do laptopa Acer Aspire One D255 D260

41,95

Kolor: Czarny
Stan: Fabrycznie nowa
Gwarancja: 24 miesiące
Dostępność: Towar dostępny od ręki
Zastosowanie: Zamiennik
Kod produktu: KB24
Producent: Green Cell

Opis produktu

Klawiatura Green Cell do laptopów firmy Acer.

Recenzje

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię o “Klawiatura do laptopa Acer Aspire One D255 D260”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zastępuje m.in. modele klawiatur (użyj CTRL+F aby znaleźć swój model klawiatury):

KB.I100A.086
050A42D86
KBI100A086050421EC1600
PK130D31A00
V111102AS3

 

Pasuje m.in. do modeli laptopów ACER, GATEWAY, eMACHINES (użyj CTRL+F, aby znaleźć swój model laptopa):

Aspire One D255
Aspire One D255E
Aspire One D255-1134
Aspire One D255-1203
Aspire One D255-1268
Aspire One D255-1549
Aspire One D255-1625
Aspire One D255-2107
Aspire One D255-2136
Aspire One D255-2184
Aspire One D255-2256
Aspire One D255-2301
Aspire One D255-2331
Aspire One D255-2333
Aspire One D255-2509
Aspire One D255-2520
Aspire One D255-2532
Aspire One D255-2583
Aspire One D255-2640
Aspire One D255-2670
Aspire One D255-2691
Aspire One D255-2795
Aspire One D255-2929
Aspire One D255-2934
Aspire One D255-2981
Aspire One D255E
Aspire One D255E-13111
Aspire One D255E-13281
Aspire One D255E-13410
Aspire One D255E-13412
Aspire One D255E-13429
Aspire One D255E-13444
Aspire One D255E-13471
Aspire One D255E-13492
Aspire One D255E-13493
Aspire One D255E-13608
Aspire One D255E-13611
Aspire One D255E-13633
Aspire One D255E-13639
Aspire One D255E-13648
Aspire One D255E-13670
Aspire One D255E-13681
Aspire One D255E-13695
Aspire One D255E-13699
Aspire One D255E-13813
Aspire One D255E-13849
Aspire One D255E-13865
Aspire One D255E-13877
Aspire One D255E-13899
Aspire One D255E-1482
Aspire One D255E-1802
Aspire One D255E-2659
Aspire One D255E-2677
Aspire One D257
Aspire One D257-13404
Aspire One D257-13450
Aspire One D257-13473
Aspire One D257-13478
Aspire One D257-13652
Aspire One D257-13657
Aspire One D257-13659
Aspire One D257-13685
Aspire One D257-13836
Aspire One D257-1411
Aspire One D257-1437
Aspire One D257-1471
Aspire One D257-1486
Aspire One D257-1489
Aspire One D257-1633
Aspire One D257-1646
Aspire One D257-1648
Aspire One D257-1802
Aspire One D260
Aspire One -1270
Aspire One D260-2028
Aspire One D260-2207
Aspire One D260-2344
Aspire One D260-2365
Aspire One D260-23797
Aspire One D260-2380
Aspire One D260-2419
Aspire One D260-2440
Aspire One D260-2455
Aspire One D260-2680
Aspire One D260-2919
Aspire One 521
Aspire One 521H
Aspire One AO521
Aspire One AO521H
Aspire One 521-3089
Aspire One 521-3530
Aspire One 521-3782
Aspire One 522
Aspire One 522H
Aspire One AO522
Aspire One AO522H
Aspire One 522-BZ465
Aspire One 522-BZ824
Aspire One 522-BZ897
Aspire One 532
Aspire One 532H
Aspire One AO532
Aspire One AO532H
Aspire One AOD532H
Aspire One AO532H-2067
Aspire One AO532H-2068
Aspire One AO532H-2223
Aspire One AO532H-2268
Aspire One AO532H-2288
Aspire One AO532H-2309
Aspire One AO532H-2326
Aspire One AO532H-2382
Aspire One AO532H-2406
Aspire One AO532H-2527
Aspire One AO532H-2588
Aspire One AO532H-2594
Aspire One AO532H-2730
Aspire One AO532H-2789
Aspire One AO532H-2825
Aspire One AO532H-2964
Aspire One 533
Aspire One 533H-13083
Aspire One 533-13531
Aspire One 533-23096
Aspire One 533-23227
Aspire One 533-23571
Aspire One 533-23923
Aspire One AO533
Aspire One AO533H
eMachines EM350
Gateway LT21
Gateway LT22

Towar możesz otrzymać na 3 sposoby:

  • odbiór osobisty na terenie Krakowa (produkt dostępny w następnym dniu roboczym po złożeniu zamówienia)
  • dostawa na terenie Krakowa (we wtorki i piątki)
  • wysyłka kurierska (towar wysyłany w następnym dniu roboczym po złożeniu zamówienia)

Więcej informacji na temat sposobów dostawy znajdziesz tutaj: http://baterie-laptopy.pl/koszty-i-czas-dostawy/

W niektórych przypadkach dostępność towaru może ulec przedłużeniu. Maksymalnie do kilku dni. Koniecznie zapoznaj się z regulaminem: http://baterie-laptopy.pl/regulamin/